אריאלה שחר אהרוני מספרת על לואיזאדא


 
 


"היום ביושבי עם חברות בבית קפה איטלקי בתל אביב נזכרתי במורה נפלא ומופלא שלימד אותי את תולדות האומנות בסמינר למורות לאומנות בתלפיות תל אביב ב-1972-1975.

סיפרתי להן איך הייתי מחכה לשיעורים המעניינים ול״טיולים״ הקסומים באיטליה. הוא כל כך חי את האומנות וידע להעביר אותה אלינו. השיעורים היו מלווים בשקופיות ובכל פעם שהקרין שקופית של אומן איטלקי הוא התרגש וסחף אותנו.

את עבודת הגמר עשיתי על הבזיליקות ומר לואיזאדא עזר לי והזמין אותי אל ביתו ברמת גן על מנת לסייע לי. אם יש מורה שאני זוכרת זהו אביגדור רנצו לואיזאדא - זהו מורה לחיים שחי את חומר הלימוד שלימד.

בביקוריי באיטליה אינני יכולה שלא לזכור אותו ואת תאוותו לאומנות, אותה ידע להעביר לתלמידיו. הלוואי על כולם מורה כזה.

היום אני בת 60 וזוכרת היטב את השיעורים. הייתי תלמידה מבית שלא נחשף לאומנות, אך לואיזאדא ידע לפתוח צוהר ולתת לנו את האפשרות ללמוד. פעמים רבות כשלימדתי את תלמידיי חשבתי על מורי, מר לואיזאדא."

 
אריאלה שחר אהרוני, פברואר 2014
   
                חזרה אל   מבט אישי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


  אם ברשותך יצירות נוספות, או מידע אחר הקשור ללואיזאדא, נשמח ליצירת קשר    ♦    054-2123400     ♦     צרו עמנו קשר     ♦     דף הבית
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Contact us     ♦     Homepage     ♦     e-mail: osnatelkabetz@gmail.com     ♦     Phone: +972-54-2123400  
 
לייבסיטי - בניית אתרים